• centrale-telefoniczne-nysa.jpg
  • podpis-elektroniczny-nysa.jpg

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z internetowym systemem WFIRMA, przeznaczonym m.in. do prowadzenia księgowości, fakturowania, magazynu online.

Chcielibyśmy Państwu przypomnieć jak chronić sprzęt przed wyładowaniami atmosferycznymi podczas burz.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Informatyk.
Praca w Nysie

  • Nie działa internet w domu lub w firmie?
  • Problem z zasięgiem WiFi?
  • Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją nowego routera Neostrady Orange lub Netii?

Zapraszamy do kontaktu - nasz serwisant dojedzie do Państwa i pomoże w rozwiązaniu problemów.

Wystarczy jedno kliknięcie w link, by utracić całe swoje zbiory zdjęć, dokumenty i filmy z dysku komputera. Żeby je odzyskać trzeba zapłacić „okup”. Ofiarami takich wirusów pada coraz więcej internautów.

Zasada działania szkodliwego programu jest prosta: na skrzynkę email przychodzi fałszywa wiadomość z załącznikiem, w której ktoś podszywa się pod firmę np. DHL, NETIĘ, ORANGE.

Od 1 stycznia 2015 r. zaczęły obowiązywać zmiany dotyczące zasad kontaktowania się z organami skarbowymi. Od tego momentu firmy zatrudniające powyżej 5 osób mają obowiązek przesyłania drogą elektroniczną formularzy i rozliczeń podatkowych, z użyciem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Tablice multimedialne w Nysie

Tablica multimedialna to jedna z najskuteczniejszych metod przyciągnięcia uwagi uczniów przez dłuższy okres czasu a także polepszenia efektów nauczania. Jedną z głównych zalet jest między innymi duża uniwersalność. Nauczyciel ma możliwość odpowiedniego dostosowania materiału i osiągnięcia w ten sposób zamierzonego efektu dydaktycznego niezależnie od tematyki zajęć czy grupy wiekowej.